להוציא את המנהיג שבך

צילום ועריכה גיל אלקריף 

הסיפור שלי עם עולם האימון

הסיפור שלי עם עולם האימון וההתפתחות האישית מתחיל לפני למעלה מ 25 שנה בגיל 27 השתתפתי בסדנה שגרמה לי להתעורר לחיים ולצאת למסע ההגשמה של החיים שלי.

מאז למדתי והתאמנתי אצל מיטב המורים לאימון וההתפתחות האישית בארץ ובעולם. עברתי והעברתי סדנאות אימון והעצמה באירופה, ארצות הברית, מקסיקו, מרכז אמריקה, רוסיה ואפילו באפריקה חייתי עם משפחתי למעלה משלוש שנים בדרום אמריקה גם שם הנחתי סדנאות להגשמה העצמית, הצלחה והעצמה.

למעשה, הקדשתי את ה 24 השנים האחרונות לשאלות כמו: מהוא אושר? מהיא אהבה? מה גורם לבני אדם להיות אוהבים ומאושרים? מה היא הצלחה? מה מבדיל בין בינוניים למצליחנים? איך גם אני הופך את חיי לסיפור אהבה והצלחה? ומעל לכל, איך אני מגשים את היעוד שלי, ומסייע לרבים אחרים לחיות חיים של הגשמה, אהבה והצלחה?  

למעשה יש כיום בישראל בלבד קרוב לעשרת אלפים איש שיכולים להגיד "עברתי עם יאיר בר לב... אימון / סדנה / קורס / תכנית הכשרה... ששינו את חיי לטובה

יאיר בר לב

איש עסקים, מאמן אישי ועסקי

1476184023672_edited.png

עוסק באימון אישי ועסקי כבר משנת 2000 זה כבר למעלה מ 18 שנים. עד היום סייעתי לאלפי בני אדם וארגונים בארץ ובעולם לצור פריצות דרך אישיות ועסקיות בכל תחומי החיים. והכשרתי מאות תלמידים להיות מאמנים מובילים במסגרת התכנית להכשרת מאמנים שיצרתי.

בן 53 אבא לחמישה, איש עסקים במגוון תחומים ומאמן בנשמה. מאמן בכיר ומדריך מאמנים מוסמך על ידי לשכת המאמנים בישראל.

תעשיית השיווק הרישתי
את פריצת הדרך המקצועית והעסקית שלי יצרתי במסגרת תעשיית השיווק הרשתי, בשנת 2004 לפני כ 15 שנה נכנסתי לתעשייה הזו כמאמן צעיר בתחילת דרכי עם חלומות גדולים אבל במציאות של הישרדות כלכלית, תעשיית השיווק הרשתי הצעידה אותי במהירות להצלחה מקצועית וכלכלית, אפשרה לי לעבוד ולאמן אלפי בני אדם בארץ ובעולם למנהיגות ואחריות כלכלית ואפשרה לי פריצות דרך כלכלית מעל לכל מה שעור.

  • Facebook
  • Facebook

בשנת 2004 יצרתי את מודל האימון "אפקט הפרפר" המבוסס על אותו עיקרון מתמטי שהגדיר המדען אדוורד לורנץ כבר בשנת 1963 הקובע שבמערכות מורכבות די בשינוי קטן חד וממוקד במהלך התהליך על מנת ליצור הבדל דרמטי בעומק התהליך. 

 

מודל האימון "אפקט הפרפר" הוא מודל אימון ישיר, חד, קצר וממוקד, וחשוב מכל, אפקטיבי, כלומר יוצר תוצאות דרמטיות בעומק התהליך. תוך מספר פגישות אישיות יכול אדם לחולל את אותו השינוי לו הוא מייחל חיים שלמים.

באופן האישי אני לא עובד עם כולם, אני עובד רק אם בני אדם נדירים, כאלו המוכנים ומחויבים לשינוי ולצמיחה ולהצלחה, כאלו המוכנים להניח בצד את סיפורי העבר, את המחשבות הכובלות כמו "אני יודע" או "אני צודק" את המחשבות המצמצמות כמו "מה כולם אומרים" או "מה כולם עושים" אני עובד עם כאלו המוכנים לצאת למסע של לקחת את החיים האלו שלהם עד הקצה ומעבר לו, לחיות באהבה, הגשמה והצלחה כלכלית. את כל היתר אני משחרר בקלות ובאהבה.

אם אתם יודעים שהגיע הזמן לעלות לשלב הבא בחיים שלכם, השאירו פרטים ואני אחזור בהקדם

Thanks! Message sent.