מי אנחנו ארגון אפקט הפרפר

מי אנחנו ארגון אפקט הפרפר

הארגון "אפקט הפרפר" נוסד בשנת 2004 על ידי קבוצה של מאמנים ממגוון תחומי תוכן בהנהגה ובהובלה של יאיר בר לב, מאמן בכיר ומדריך מאמנים מוסמך על ידי לשכת המאמנים בישראל, הארגון עוסק בהנחיה של תהליכי אימון אישי ועסקי ליחידים ולארגונים, הנחיה של סדנאות העצמה ובהעברה של תהליכים להכשרת מאמנים, עד היום עברו דרך הקורסים והסדנאות של אפקט הפרפר אלפי בני אדם בישראל ובעולם. אימון (קואצ'ינג) "אפקט הפרפר" הוא תהליך מעצב חיים המסייע לכם להגשים את מי שאתם ולהוציא מעצמכם את המיטב שבכם. תכנית הכשרת המאמנים שלנו תסייע לך להיות מאמן מקצועי בעידן המודרני ותשפיע על האדם שהנך בשלל מרחבי החיים: ביטחון ודימוי עצמי, מערכות יחסים, הגשמה ומימוש עצמי, הצלחה ופריצה מקצועית, שפע ורווחה כלכלית ותחומים רבים נוספים. התכנית הכשרת מאמנים של "אפקט הפרפר" היא לא רק תכנית לימודים, זהו תהליך משנה ומעצב חיים!

מה זה אימון בשיטת אפקט הפרפר?

מה זה בכלל אימון (קואצ'ינג)?

עולם האימון האישי והקבוצתי תופס תאוצה במהירות, משפיע ונוכח בכל מרחבי החיים האישיים והעסקיים. במהותו אימון הוא תהליך המסייע לבני אדם להגשים חלומות ולממש מטרות ויעדים בשלל תחומי החיים. לכולנו יש חלומות ומטרות בחיים, זו הסיבה שיותר ויותר בני אדם נעזרים במאמן אישי על מנת לצמוח ולעלות לשלב הבא בחייהם. יחד עם זה מסתבר שתוצאות והישגיים חומריים הם רק צד אחד בחיים, בכולנו נוכחים גם צד הרגשי, הרוחני והגופני המבקשים גם הם את המרחב להתבטא ולהתגלות. אימון בשיטת "אפקט הפרפר" נוגע בכלל התחומים של ההוויה האנושית.

מה הוא עיקרון אפקט הפרפר?

המושג "אפקט הפרפר" לקוח מתוך תורת הכאוס, שהיא ענף צעיר בעולם הפיסיקה המודרנית את המושג הגה בפעם הראשונה בשנת 1963 פיסיקאי מטאורולוג בשם אדוורד לורנץ, שזיהה תופעה מתמטית הקובעת שבמערכות מורכבות די בשינוי קטן בתחילת התהליך על מנת לצור הבדל עצום בעומק התהליך. הוא גם זה שהגה את הדימוי המופלא "אפקט הפרפר" הקובע כי "משק כנפי פרפר בצידו האחד של העולם הוא זה שיוצר את סופת הטורנדו בצידו השני" התפיסה מהפכנית זו מדגישה את העובדה כי כל מה שנדרש הוא רק שינוי קטן על מנת לצור הבדל משמעותי במציאות החיים. 

מה הוא אימון בשיטת אפקט הפרפר?

מודל האימון "אפקט הפרפר" נוצר לראשונה בשנת 2004 על ידי צוות מורים ומאמנים ממגוון עולמות ידע, מודל ייחודי זה רואה באדם יצירה רב ממדית הפועל בהרמוניה בשלושת הממדים של ההוויה האנושית, גוף, נפש ותודעה (Body | Mind | Spirit). מודל אימון ייחודי זה משלב מגוון רחב של כלים ומיומנויות מעולם האימון הקונבנציונלי האישי והעסקי, לצד כלים רבי עצמה מעולמות הטיפול וההתפתחות האישית. תהליך האימון מסייע לנו לעצב מחדש את תת התודעה ואת הזיכרון התאי כך שיתאימו במדויק למטרות החיים שלנו ויאפשר לנו לנוע להגשמה, בהירים, חדים וממוקדים.

קובץ מאמרים
על אומנות האימון האישי והעסקי 

על החיבור המופלא

רציונלי | אמוציונלי 

מודל האימון "אפקט הפרפר" פועל בחיבור בין שני חלקי המוח והתודעה האנושית. המוח האנושי מורכב משתי אונות, מחד האונה השמאלית, אחראית בעיקר על התפקוד המודע שמשמעותו: לוגי, הגיוני, עובדות, נתונים, פרטים, סדר וארגון מאידך האונה הימנית, אחראית בעיקר על תת המודע האנושי כלומר: תחושות, רגשות, חוויות, דמיון, יצירתיות ואינטואיציה.

בעוד שמרבית עולם האימון פועל ומשפיע בעיקר על הצד המודע, הלוגי וההגיוני בתפקוד האנושי, מודל האימון "אפקט הפרפר" רואה את שני חלקי התודעה האנושית ושואף להרמוניה בין שתי האונות. מחד אנחנו לומדים את ההיגיון שמאחורי הדברים בכדי להבינם, מאידך אנחנו עוברים מסע רגשי חוויתי כדי לצור טרנספורמציה אמיתית ועמוקה. מודל האימון "אפקט הפרפר" משלב מגוון רחב של כלים ומיומנויות מעולם האימון הקונבנציונלי עם כלים רבי עצמה מעולם האימון החוויתי.

הדור הבא של עולם האימון

עולם התעסוקה משתנה במהירות, מקצועות רבים נעלמים מהעולם והופכים לנחלת העבר, מקצועות חדשים מופיעים ומתפתחים. בעידן של שינויים מואצים העולם זקוק למאמנים טובים בעלי הבנה עמוקה בכל ממדי ההוויה האנושית. עבודה המשלבת תודעה, גוף ונפש. התכנית להכשרת מאמנים של "אפקט הפרפר" מביאה את התלמיד לחיבור מדויק אל עומק ההוויה האנושית. במהלך הקורס עוברים הסטודנטים תהליך התפתחות אישית עמוק ורב עצמה המסייע לגבש את רוח המאמן, במקביל ללמידה והתנסות במגוון רחב של גישות ומיומנויות המהווים יחד את עולם האימון האונטולוגי חוויתי.

לפרטים והרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מדיניות הפרטיות שלנו

מאוד אכפת לנו מהפרטיות שלך, אנחנו מתחייבים להשתמש בפרטים שתמסור רק למטרה שהוגדרה באתר אינטרנט זה, להציע ולספק לך מידע בנוגע להשתתפות בקורסים וסדנאות להתפתחות אישית ותכנית להכשרת מאמנים, ושלא להעביר את הפרטים שלך לגורם שלישי.