צפו עכשיו

בווידאו זה

אם אתם לא משנים שום דבר
שום דבר לא ישתנה
מלאו שוב את הטופס למטה על מנת לאשר שאתם מעוניינים בהזדמנות של H3. כך נוכל להדריך אותך למידע נוסף ולהבטיח כי מישהו יענה על כל שאלותך
אנחנו כאן למען ההצלחה שלכם

יש לך שאלות?

לנו יש תשובות

"Langes Lesen mit Gleitsicht ist anstrengend."


Lesen Sie gerne und viel, und teilweise auch im Bett vor dem Schlafen gehen oder liegend auf dem Sofa? Dann kann es sein, dass Ihre Augen in diesen Situationen den Nahbereich der Gleitsichtgläser nicht genau treffen. Denn Gleitsichtgläser verlangen für ein grosses Lesefeld eine aufrechte Haltung. Gleitsichtbrillen eignen sich daher eher für das kurze Lesen im Alltag wie SMS, Menükarten usw. Mit einer zusätzlichen Lesebrille oder Nahkomfortgläsern für Arbeiten am PC oder zuhause, gönnen Sie sich einen hohen Sehkomfort und viel Freude beim Lesen.

אף אחד מאיתנו אינו חזק מכולנו יחד
כלכלה בריאה
תודעה בריאה
גוף
בריא

היי שמי ריקי ליהודר, בזוגיות נפלאה, אמא ל 3 בנות וסבתא ל 4 נכדים. לאחרונה הצטרפתי למיזם ששינה את חיי, צורכת מוצרי איכותיים, נהנת מבריאות, ומחבר'ה רציניים. התחברתי לעסק הזה מתוך אמונה שדברים הולכים להשתנות לי השנה, וראו איזו הפתעה לא רק לי השנה הולכת להשתנות אלה לכולם בכל העולם. זה הרגע להזיז את הגבינה שלי וגם שלכם (למי שקרה את הספר)  יצירתיות זה שם המשחק החדש ליצור מציאות חדשה מהלא נודע.

טלפון: 972534693692+    דוא"ל: alyodor470@gmail.com
זכויות יוצרים © המרכז להצלחה אישית ועסקית