צפו עכשיו

בווידאו זה

אם אתם לא משנים שום דבר
שום דבר לא ישתנה
מלאו שוב את הטופס למטה על מנת לאשר שאתם מעוניינים בהזדמנות של H3. כך נוכל להדריך אותך למידע נוסף ולהבטיח כי מישהו יענה על כל שאלותך
אנחנו כאן למען ההצלחה שלכם

יש לך שאלות?

לנו יש תשובות

אם אני מתחיל/ה האם אני מקבל תמיכה?


אנחנו באמת מאוד גאים בזה, לא רק שיהיה לך מנטור אישי מקצועי, יש לנו גם הדרכות ואימונים אינטרנטים קבוצתיים כמעט כל יום בשבוע, כל עבודה עסקיים מהמתקדמים ביותר ותוכנית פעולה פשוטה למען ההצלחה שלך
למה זה עולה כסף להתחיל?


זה עסק לא תחביב! הקמה של עסק רגיל עולה עשרות אלפי שקלים ואף יותר מכך, ובדרך כלל ללא הדרכה או תמיכה, איתנו אתם יכולים להתחיל עם אלפי שקלים בודדים, ולקבל עסק מוכן ברמה בינלאומית, להתנסות במוצרים איכותיים לבריאות שלכם, לקבל תמיכה והדרכה מצוות מקצוענים מנוסה ביותר, ולקבל גישה לכלי עבודה ושיטות עבודה המתקדמים ביותר בתחום.
האם אני ארוויח כסף?


זה תלוי רק בך! תוכנית העמלות שלנו היא הנדיבה ביותר בתחום, יש איתנו אנשים המרוויחים מאות דולרים בחודש, ועד כאלו המרוויחים עשרות אלפי דולרים לשבוע (כן, זה אפשרי!), כל המטרה הכלכלית שתגדירו לעצמכם אנחנו נשמח לצור יחד איתכם תוכנית פעולה איך אתם יכולים להגשים אותה.
במה ההזדמנות הזו שונה?


זו לא רק הזדמנות להרוויח כסף, זו הזדמנות לעשות הבדל. איתנו עומדת לכם הזדמנות אמיתית לפתח את עצמכם במספר תחומי חיים, כמו: בריאות, תזונה, הגשמה עצמית, יזמות עסקית, מנהיגות חברתית. כן זה גם כייף, קהילה תומכת, המחוייבת לסייע לכם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם. המוטו שלנו פשוט: אף אחד מיאתנו אינו חזק יותר מכולנו יחד !
האם אני יכול לעבוד באינטרנט? בעולם? עם אנשים שאני לא מכיר?


זה תלוי רק בך, אנחנו עובדים באינטרנט ועל גבי רשתות חברתיות, עם כלים טכנולוגיים מתקדמים במגוון שפות: עברית, אנגלית, ספרדית, רוסית. אנחנו נלמד אותך לעבוד עם הכלים שלנו גם כאשר אינכם מכירים כלל את השפה שאיתה אתם עובדים או את קהל היעד שלכם.
האם יש עלות שנתית?


לא אין עלות שנתית או כללים נסתרים
האם אני נדרש לרכוש מלאי?


לא כמו חברות אחרות בתחום, אצלנו אתם לא נדרשים לרכוש מלאי, הלקוחות שלך יכולים לרכוש ישירות מקישור מותאם אישית לך, שאתם שולכים להם, ברגע שנוצרה הזמנה, חהברה שולחת א המוצרים ישירות ללקוח ומשלמת לך את העמלות שהרווחת, זה פשוט ביותר!
האם יש תמריצים ובונוסים נוספים?


כן! אנחנו חלק מתוכניות הגמול המרגשות ביותר על פני כדור הארץ. ככל שתגדילו את העסק שלכם, כך תרוויחו גם בונסים ותמריצים נפלאים. אתם יכולים להשתמש בבונוסים אלו לקבל הנחה משמעותית על דברים רבים כולל: מוצרי בריאות, טיולים בעולם, תכשיטים ואפילו יהלומים! אם לא בא לכם על כל אלו, אתם יכולים לקבל את הבונוסים שלכם גם במזומנים.

אף אחד מאיתנו אינו חזק מכולנו יחד
כלכלה בריאה
תודעה בריאה
גוף
בריא

שמי גלית, אמא ל-2, ילדה של העולם וסטודנטית נצחית. במשך השנים למדתי ונחשפתי למגוון אמונות ופילוסופיות חיים מהם הסקתי כי הבסיס הוא הטבע. מכאן שרפואה מניעתית וחיזוק הגוף הם מה שצריכים לתת עליהם דגש, לכן התחברתי למוצרים של חברת ARIX, ואני אשמח לספר לכם עליהם ועלינו.

טלפון: 9720546661912 +  דוא"ל: galit.jacob@gmail.com
זכויות יוצרים © המרכז להצלחה אישית ועסקית