אפקט הפרפר

מרחב להתפתחות אישית

ארוע
"סדנת העמקה לצוות"

מסלול המראה למחויבים להצלחה

סדנת העמקה לצוות, היא הצעד הבא במסלול ההכשרה למנהיגות מאתגרת ומעצימה. המטרה שלנו היא להכשיר מנהיגים, מאמנים וטריינרים במסגרת ארגון "אפקט הפרפר" הסדנה מיועדת לאלו המעוניינים להעמיק ולצור פריצות דרך לחרות, עוצמה, שפע ואהבה.

התכנים בסדנה

עבודת עומק על הנושאים העיקריים בסדנה: יסודות האימון האונטולוגי, עבודת עומק על תהליכי הגשמה עצמית, מנהיגות נאורה, איתור ושחרור מטענים מגבילים מהילדות, הצבת חזון מטרות ויעדים, עיצוב תת המודע, ביטוי עצמי מתוך חרות ועצמה, למידה ואימוץ של עקרונות וכלים אפקטיביים לפריצת דרך והצלחה. 

תהליכים בסדנה 

התהליכים משלבים תהליכי גוף, תודעה ורוח ( Body, Mind, Spirit ) וכוללים: אינטרקציות אישיות בקבוצה, דמיון מודרך, מדיטציות שקטות ודינמיות, עבודה חווייתית עם יצירה, כתיבה, ריקוד, תנועה. 

מבנה הסדנה

הסדנה כוללת שני חלקים. 

חלק ראשון: ארבע מפגשים בני כ  4 שעות כל אחד טרם סדנת אפקט הפרפר, במהלך המפגשים כל משתתף לוקח על עצמו מטרות ויעדים בחיים האישיים שלו, מאתרים חסמי צמיחה ומנקים אותם, מאתרים מקורות עוצמה ומעצימים אותם, ומעמיקים אל תוך התכנים של סדנת אפקט הפרפר. למתאימים המעוניינים בכך נתאים תפקיד במסגרת סדנת אפקט הפרפר הקרובה. 

חלק שני: סדנה בתוך סדנה במסגרת סדנת "אפקט הפרפר" הצבת מטרות ויעדים ותחום התפתחות אישית. ועבודה אישית בקבוצות עבודה במהלך הסדנה במקביל למתרחש בחדר עם המשתתפים.

לוח זמנים סדנת העמקה לצוות יולי 2020

מחיר כל החבילה: 390 ₪

יום ב'  06,07,2020  19:15 עד 23:00  

יום ב'  13,07,2020  19:15 עד 23:00  

יום ב'  20,07,2020  19:15 עד 23:00 

סטודיו תנע, קיבוץ עין שמר

מפגש רביעי יעודכן לפני כל סדנה בנפרד

סדנה בתוך סדנה במסגרת סדנת "אפקט הפרפר"

במסגרת אחת הסדנאות הקרובות ביולי אוגוסט 2020

התכנית להכשרת מאמנים:

השתתפות בסדנת העמקה מזכה ב 50 שעות לימוד לצורך צבירת שעות לימוד למעוניינים לקבל הפניה לצורך קבלת תעודת מאמן מוסמך לשכת המאמנים. (לצורך התעודה המלאה נדרשים: 175 שעות לימוד + סופרוויג'ן אישי וקבוצתי). לפרטים נוספים כאן.

כל הזכויות שמורות, טל"ח, התכנית עשויה להשתנות על פי מציאות הקורונה בישראל, למארגנים שמורה הזכות לשנות את התכנית על פי שיקול דעתם הבלעדי.