חכמת הגוף

יש לך יש שאלה...

הגוף שלכם יודע את התשובה

תכנית טיפול והכשרה בשיטת חכמת הגוף

מפגש למידה וטיפול משנה חיים

51313215_10216317089754354_5430700470337

האם היית מסכים להיות מחובר לבאר חכמה אינסופית המשרתת את הדרך שלך? למה ללמוד מחכמתם של אחרים כאשר בך מתקיימת כל  החכמה? בתאים שלך, בתנאים שלך.

בגופינו החכם מתקיים זיכרון עתיק שנטמע בתאים מראשית הוויתינו ועד היום. היכולת שלנו להתחבר לחכמה הזו מקנה לנו חופש פעולה שקט פנימי, הקשבה גבוהה והיכולות להגיע אל שורש המעשים והבחירות שלנו בחיים, ולפעול מתוך חרות כאשר אנחנו חוצים בקלות את כל הסיפורים שהמצאנו על עצמינו. יש לך היכולת לרפא ובעיקר להבין עצמך בכל מרחבי החיים, פיזית, רגשית, דורית, נשמתית ותודעתית.

בגוף יש זיכרון, תבונת על, מידע חשוב והכרחי למסע עבורך והוא נגיש לך במרחק נשימה, מרחק מגע, מרחק הקשבה. אם מעניין אותך לחוות טיפול ואו ללמוד את השיטה?

גילה עמיר מטפלת הוליסטית רב תחונמית, מפתחת שיטת חוכמת גוף

0549799052

לתאום טיפול, או פרטים על הסדנה
התקשרו עכשיו, שלחו הודעה או השאירו פרטים ואני אחזור אליכם

תודה על ההרשמה

מה הוא התא? תא הוא יחידת החיים בסיסית, כל היצורים החיים מורכבים מתא אחד או יותר וכל מה שאינו מורכב מתאים שלמים אינו חי. כל תא מכיל את כלל החומר התורשתי של הגוף כולו (ויקיפדיה)

אני גילה עמיר מטפלת הוליסטית רב תחומית, מפתחת את שיטת חוכמת גוף

 

כיצד הגיע אלי השיטה? כאדם אינטואיטיבי ומטפלת, בקשתי להרגיש את מטופלי מעבר למה שלמדתי ולמה שהם מספרים לי על עצמם. רציתי לדעת לגעת בהם באופן שחוצה את גבולות השכל והמחשבה, כל טכניקה שרכשתי העשירה אותי אך במקביל היתה עבורי כמו גדר שהפרידה יותר משקרבה, רציתי להסיר כל מחיצה ולקבל מידע ישירות מהמקור,  וכך בעצם חיפשתי חקרתי וגיליתי שלמגע פנים רבות. גיליתי את הרגש שעולה בי במגע, צבעים ומסרים חכמים שעולים בי במגע.  בתחילה שיתפתי את מטופליי במידע שקיבלתי, כי למה לא בעצם? ולרוב קיבלתי תגובות שמצדיקות את מה שהרגשתי. ולמרות הפידבק החיובי של מטופליי עדיין לא נתתי למגע הקשוב הזה  תוקף.  עד שיום אחד הגיע אלי לטיפול, אשה מרשימה ביופייה ובהוד לבושה, היא הרשימה אותי מאוד. ידעתי רק את שמה, ואהבתי את כל מה ששידרה, אני אשה יפה אמיצה ושמחה. אך כשנגעתי בה, לתדהמתי הרגשתי סבל, שהיא חווה כאב אמיתי ודחייה, הרגשתי שהיא לא אוהבת עצמה, הרגשתי אותה מקיאה, נדהמתי ממה שעלה בי, בטוחה בכשלון האיבחון שלי שיתפתי אותה בתחושותי והיא להפתעתי אישרה, "אפילו את הקפה של הבוקר אני מקיאה". סיפרה שהיא קיצרה כיבה וניתחה עצמה כאן ושם לקיצור הצרה והרמה ושירדה במשקל וחוששת מאוד להשמין והנראות מאוד מעסיקה אותה.

בטיפול הזה הבנתי שאם הרגשתי את כל מה שהיא שיתפה, סימן שיש לי כאן כלי טיפולי משמעותי, ופורץ דרך, סימן שהגוף מדבר איתי,סימן שמה שאני מרגישה יש לו תוקף.

 

מאז אני חוקרת, מקשיבה להרצאות בנושא, קוראת ספרים, והכי מהכל מטפלת בכם ותוך כדי מגלה תגליות חכמות ומרגשות עד דמעות: שאני יכולה לשוחח עם הגוף, ושהגוף חכם. שכל חלק בגוף מספר על חלק אחר בחיים, שהגוף זוכר את הילדות שלך הגוף זוכר אתכל הדורות שגידלו אותו, הגוף זוכר את כל הגילגולים ושהגוף מחובר לנשמה. שכל שריר תפוס, כולא בתוכו רגש שאפשר לדבר עם ההדרכה הגבוהה ולקבל ממנה מידע דרך המגע. שיש לנו מרכזי כח, והגוף יודע להגיד לי את תפקידם ואם הם פעילים או לא, ועוד ועוד

ומאז אני במסע שבו אני לומדת לקרוא את הידע הטמון במערכת התאים החכמים בגוף שלך, כל יום יותר.

אני מבינה במקביל שני דברים:

  1. אני חייבת להפיץ את השיטה הזו

  2. והדבר השני שהאפשרות לפתח את השיטה תלויה באנשים מטפלים נוספים שיחקרו וישתמשו בה. אני מבינה שלבד אני לא מספיק אלא עוד ועוד אנשים שישתמשו בה ויגלו עוד עליה ועל סודות הגוף.

הגוף שלנו חכם והוא משתף אותנו בחכמתו. והגיע הזמן לקבל מידע מהגוף שלך. המידע חוצה את השכל ואת הרעש באופן כללי ומגיע ישר לעיקר הפועל ומפעיל אותך היום. המידע עוזר לנו לגעת ישירות במערכת אמונות ודפוסים שמנהלים אותנו. מבלי לחקור ואו לקבל פרטים מהמטופל ששבוי בעצם במערכת סיפורי הדחקה. הטיפול נעשה ללא הכרות מקדימה כל המידע מגיעה ישירות מהגוף. המידע משרת את היעוד הנשמתי שלך.

 

 נערה מקסימה שהגיע אלי עם סיפורים על קשיים מכאן ומשם כאשר במגע בה הבנתי מייד שהיא פשוט רוצה לרדת במשקל והתביישה כנראה להודות בזה. ולשתף אותי. הגוף ידע בדיוק מדוע עלתה במשקל, כל מה שאמרתי לה קיבל אישור מוכח על ידה, ידעתי להגיד לה איזה מסרים בדיוק היו בילדותה שהשפיעו עליה בבחירה שלה לעלות במשקל.

כן קראתי ולמדתי ממורים רבים וטובים, אבל כשאני מקבלת את המידע מהגוף בצורת רגש, צורה, צבעים אזי ההבנה שלי מקבלת את אלמנט הרגש והמשמעות הרבה יותר עמוקה ונטמעת בתאים בגופי ובגוף של המטופל.

 

 

כל איבר בגוף הינו בעל מסר ושליחות מעבר לפעולה הפיזית שלו, כל צד בגוף מאופיין במסר משלו, אנחנו גם שואבים אנרגיה וגם פולטים אנרגיה, בכל מקום בגוף אנחנו נדרשים אחרת, יש מקומות שבהם טוב לנו לשאוב אנרגיה ומקום שבו עלינו להתרוקן אנרגטית והדבר המיוחד כאן הינו שהמסר מגיעה מהמקור של מי שאתה. מסר שבא ישירות מהמטופל ועוקף את כל מי שאני וכל מי שמולי. לא אני צד כאן ולא המטופל. ריפוי עצמי מתחולל באינספור מגוון תחומי חיים ונכון בכל דרך שנבחר ונאמין בה. הגוף יודע להכווין אותנו בדיוק מה הצעדים הנדרשים לריפוי עצמי בכל תחומי החיים, צריך רק לבחור בו, בנו ולדעת להקשיב לו. 

שיטת הטיפול בחוכמת הגוף מחברת בין מגע, למילים למסרים מהגוף שלנו, המגע הזה מאשר התבוננות רחבה מהמרכז הגבוה שלי על 360 מעלות רב מימדיות שסביבי. העבר, העתיד, כאן ועכשיו, על כל סוגי הפוטנציאלים שלנו, וההוויות שהנני כולם  מתגלים לעיני כרקמה אחת  כשאנחנו מחוברים לחכמה שלנו לחכמה של המטופל שלנו.

0549799052

לתאום טיפול, או פרטים על הסדנה
התקשרו עכשיו, שלחו הודעה או השאירו פרטים ואני אחזור אליכם

תודה על ההרשמה

12185330_518321498330201_321291453197150

יאיר בר לב

גילה מטפלת נפלאה, החיבור בין המגע והמילים מושלם, מסרים מדוייקים ונכנסים לתוך הגוף והנשמה. תודה לעל המתנה שאת לעולם.

חנה 

מז

שולה

מז

בני

חברים

דליה 

כ

מנחה הסדנה

גילה עמיר מטפלת הוליסטית רב תחומית, מפתחת את שיטת חוכמת גוף

51313215_10216317089754354_5430700470337
107.jpg

אחריות מוחלטת לשביעות רצון

אם השתתפתם בכל הסדנה, ובסיומה אינכם מרוצים יוחזר לכם 100% מכספכם ללא תנאי

הסדנה הקרובה

יום ד' 15/05/2019

התכנסות: 16:00

הסדנה מתחילה ב: 17:00 בדיוק עד 24:00 + 

מחיר מיוחד לסדנה הקרובה: 390 ₪ 

מחיר לבני זוג: 580 ₪

לתשלום והרשמה לסדנה הקרובה לחצו כאן

אנו רואים את התמונה הגדולה של חיינו ולא מזדהים עם חלק אחד בפאזל, נפתחות לפנינו אינסוף אפשרות להיות, להרגיש ולצור,. רבים מאיתנו מזדהים מאוד עם חלקים מסוימים בחיים שלנו ולכן מתקשים להתאושש מהעבר וחוששים מהעתיד. היכולת להסתכל על התמונה הגדולה כמו משפיעה על חיינו ותבונת על, מבט על, חכמת על המשחררת מהשבי של דפוסים. ואנחנו לראות את עולמינו בכללות, יודעים  את ייעודינו ואת הדרך והולכים בה. איפה אתם על ציר החיים  שלכם?האם אתם שבויים של עברכם?

מה ייתן לכם המידע ישירות מהגוף של המטופל שלכם? ישירת מהגוף שלכם?

  1. מסרים ישירות מהגוף מקנה לכם את האפשרות להתבטל כמטפלים. שכן אתה יכול לחשוב לעשות כך ואחרת,  יכול לחשוב שהגוף זקוק למשו אחד במגע אתה כמטפל מקבל מסר מדויק למה שהגוף זקוק לו.

  2. להתבטל כמטופלים, הם יכולים לספר לכם סיפורים על עצמכם, ובמגע בהם אתם מקבלים את האינפורמציה האמתית.  היתה לי מטופלת ששיתפה בסיפור אהבה שמתרחש בחייה, כולה נרגשת ונרעשת נשכבה על מיטת  הטיפולים,במגע בה הרגשתי שהלב שלה סגור וידעתי (הגוף שלה ידע) גם למה הלב נסגר, יכולנו להתחבר ישירות עם אותה חוויה שסגרה את ליבה לבקש ממנו סליחה לתת לו אהבה ואולי לפתוח אותו שוב לקראת הקשר החדש שנפתח אל חייה.

  3. כמובן שהמשך הטיפול תלוי במטופל ובעבודה שהוא בוחר לעשות אחרי הטיפול,  על מנת לשחרר עכבות ששולטים בבחירות שלו בחיים. הגוף נותן לו שיעורי בית שעליו לבחור לעשות על מנת להמשיך במסע הריפוי

  4. השיעורים אותם מקבל המטופל הינם שיעורים שתקפים כלפי כל אחד מאיתנו אך עם זאת המסר  מאפשר למטופל עצמו את הדרך המדויקת לו.

 

כמטפלת שמבקשת לתת את הכי מדוייק עבור מטופלי אני שמחה לשים עצמי בצד ולעבוד עם המטופל כאשר הוא ורק הוא זה שנותן לי את כל המידע עליובלי מילים רק במגע אני מקבלת מסר מדויק מה שאוחז בו וגם מה יעזור לו לריפוי השלם שלו.

אני לא משתמשת בשום אינפורמציה ממני אלא רק מאפשרת לי להיות פתוחה ככל שניתן על מנת לקבל אינפורמציה מהמטופל עצמו.

לאורך כל הטיפול אני מתאמת ומאמתת את המטופל עם החיים האישיים שלו, כל מידע שאני מקבלת מהגוף מקבל אימות עם הסיפורים בחיים.