נודדים מוקטן.jpg

ימים טובים

הטוב עוד לפנינו

הורדה.jpg

ARIIX

ווירוס הקורונה כאן

בתוך כל המציאות המורכבת

מה אתם יכולים לעשות בעניין?

כמה עובדות

שחשוב להכיר

עובדה # 1:

המדע המודרני לא ממש יודע לרפא את גופנו מול נגיפים !!!

coronavirus-4817450_1920-750x254.jpg

עובדה # 2:

מסכות רפואיות לא באמת מגנות מפני הדבקה.

30287405_s.jpg

עובדה # 3:

מערכת חיסונית חזקה היא הדרך היחידה לנצח וירוסים

עובדה # 4:

זו אחריות שלך, להגן על הבריאות שלך ושל המשפחה שלך

עובדה # 5:

המערכת החיסונית שלנו נחלשת מאחר והגוף שלנו מותקף בקביעות על ידי רדיקלים חופשיים הנובעים מ: זיהום אוויר ומים, קרינה סוללרית, חומרי הדברה, תרופות, כימיקלים והידללות כוללת של משאבי האדמה הטבעיים 

37040553_m.jpg

עובדה # 6:

הדרך הטבעית לחיזוק המערכת החיסונית היא צריכה יומיומית של מגוון רחב של פירות וירקות  אורגניים המכילים מגוון נוגדי חימצון טבעיים, וויטמינים ומינרלים, עבור מרביתנו מדובר במשימה בלתי אפשרית 

עובדה # 7: יש פתרונות טבעיים

פתרון מס' 1: תוסף תזונה המבוסס על תמציות חומרים פעילים מ 34 צמחים הידועים כנוגדי חמצון אפקטיביים

צפו בווידאו המצורף

לפרטים ולהזמנות פנו לאדם שהפנה אתכם לעמוד זה

עובדה # 8: יש פתרון עוצמתי

פתרון מס' 2: תוסף תזונה וינלי Vinali נוגד חימצון רב עוצמה המבוסס על תמצית זרעי ענבים. מוצר חזק, טבעי לחלוטין, המוכח מדעית כמסייע חיזוק המערכת החיסונית, התמודדות עם מחלות, חילוף חומרים.

אוסנת גפן גרייצר, נוטרופטית, מספרת על הוינלי של ARIIX 

דר' ריי סטראד, רופא בעל שם עולמי לרפואה תזונתית,

המדען הראשי של ARIIX מספר על Vinali

לפרטים ולהזמנות פנו לאדם שהפנה אתכם לעמוד זה

ד"ר ריי סטראנד, ראש צוות מחקר ופיתוח של ARIIX 

רופא ומדען בעל שם עולמי, מחבר רב המכר "מה שהרופא שלך אינו יודע על רפואה תזונתית עלול להרוג אותך" ומרצה בינלאומי בתחום הרפואה התזונתית.

ד"ר סטרנד שימש במשך 23 שנה כרופא משפחה והיה בעלים של קליניקה פרטית מצליחה מאוד בקליפורניה... 

 

נקודת המפנה בחייו המקצועיים היתה כאשר אשתו חלתה במחלה אוטואימונית קשה וכל נפלאות הרפואה המודרנית לא הצליחו לסייע לה להחלים. לאחר שניסו הכל , הסכים באין ברירה להתנסות בתוספי תזונה איכותיים, מה שסייע בהחלמה של אשתו. ארוע מעצב זה הביא את ד"ר סטרנד להקדיש שנים רבות למחקר עולם הרפואה התזונתית, והיום הוא משמש ממובילי התחום בעולם ונחשב כאוטוריטה מקצועית מובילה בתחומו.

"לגופנו אכן יש מערכת הגנה טבעית בפני רדיקלים חופשיים. למרות זאת, בגלל אתגרי העידן המודרני, גופנו אינו מייצר מספיק נוגדי חימצון והשאר חיוני שיגיעו ממזון איכותי ומתוספי תזונה איכותיים" ככל שיש בגופנו יותר נוגד חמצון, כך מערכת ההגנה שלנו יעילה יותר. המטרה היא לקיים היצע שופע של נוגדי חמצון, על מנת שיהיו זמינים לגופנו בכל עת וכנגד כל אתגר המופיע"  / ד"ר סטראנד

ד"ר סטראנד משמש כמדען הראשי של ARIIX הוא מספר שבחר לעבוד עם חברה יחודית זו בגלל המחוייבות יוצאת הדופן של בעליה ליצור את תוספי התזונה האיכותיים ביותר וכן להביא את הבשורה של בריאות טבעית ואיכות חיים לבני אדם רבים כככל האפשר ברחבי העולם. חברת ARIIX מקדמת חידושים במחקר ופיתוח בתחום הרפואה התזונתית.


עוד על ד"ר ריי סטראנד: בשנת 1971 סיים לימודי רפואה באוניברסיטת קולורדו, התמחה ברפואת משפחה בבית החולים מרסי בסאן דייגו, קליפורניה.

בשנת 1995 החל לאחר תהליך ההחלמה של אשתו החל להתמחות ברפואה תזונתית והפך במהרה לאחד המובילים בעולם בתחום. ד"ר סטראנד מסתמך בספריו על למעלה מ 1,300 מחקרים קליניים שפורסמו בכתבי עת רפואיים ידועים ומדגיש בספריו את התפקיד הקריטי של תוספי תזונה איכותיים ל:האטה בהזדקנות הגוף, שיפור המערכת החיסונית, שיפור המערכת כלי הדם והלב, שיפור תפקודי מוח,  התגברות על מחלות ממגוון סוגים. 

מוצרים נוספים של ARIIX

Optimal V + Optimal M

מולטי ויטמין ומולטי מינרל לספיגה מושלמת. תוסף תזונה רב עוצמה, מגוון הנספג בגוף בלמעלה מ 90 אוחוז ומעניק מזון ברמת התאים ותחושה של ערנות וחיוניות.

לפרטים ולהזמנות פנו לאדם שהפנה אתכם לעמוד זה

מגניקל די  Magnical D

תוסף תזונה לחיזוק עצמות מפרקים. מוצר רב עוצמה המבוסס על שילוב ייחודי של מגנזיום, קלציום וויטמין D המסייע לספיגה אפקטיבית בגוף בלמעלה מ 90 אחוז ומיועד לחיזוק עצמות ומפרקים.

לפרטים ולהזמנות פנו לאדם שהפנה אתכם לעמוד זה

ביופרו קיו 10 Biopro Q

תוסף תזונה המסייע לאנרגיה תאי הגוף ולחיזוק שריר הלב. תומך באנרגית התאים ובלב בריא. מוצר ייחודי, מקור מצוין לקו אינזים קיו 10 החיוני לייצור הטבעי של האנרגית התאים של הגוף  ומקדם את בריאות הלב.

לפרטים ולהזמנות פנו לאדם שהפנה אתכם לעמוד זה

ריג'ווינקס Rejuveniix

תומך בערנות ובעליה בחיוניות באנרגיה הפיסית והרגשית. מבוסס על תערובת טבעית ממריצה, שילוב של תמצית שעועית קפה ירוק, מנה אחת שווה ערך ל 6 גרם של מחית פרי אסאי עם תוספות של 5 פירות נוגדי חמצון אחרים.

לפרטים ולהזמנות פנו לאדם שהפנה אתכם לעמוד זה

SLENDERIIZ + Restoriix

ערכה מושלמת לניקוי רעלים, ירידה במשקל, וצמצום שומנים. תוסף תזונה רב עוצמה המבוסס על פחם וולקני פעיל, בשילוב אצת כלורילה ובשילוב טיפות צמחי מרפא הגורם לירידה במשקל, בקלות ולטווח ארוך 

s-l640.png

ערכת פתיחה בודדת לחודש הראשון

כוללת:

  • אבקת ריסטוריקס

  • טיפות יום

  • טיפות לילה

לפרטים ולהזמנות פנו לאדם שהפנה אתכם לעמוד זה

מחויבות לאיכות של ARIIX חברת אריקס מחויבת לפתח, לייצר ולשווק מוצרים איכותיים המבוססים על חומרי גלם ביותר, עומדים בתנאי יצור מתקדמים ומגובים במחקרים.

דר ריי סטרנד מספר על המוצרים של ARIIX

להזמנת המוצרים של ARIIX

פנו אל האדם שהפנה אתכם לעמוד זה

בתקופה מאתגרת זו עכשיו הזמן המתאים ביותר להקים 

לעצמכם עסק אינטרנטי עצמאי מניב מהבית

עם המוצרים של ARIIX

אפשרויות הכנסה נרחבות:

החל מהכנסה נוספת ממכירות אינטרנטיות של

מוצרי בריאות ייחודים ואיכותיים ללא השקעה במלאי ומשלוחים

ועד עסק בינלאומי מניב, בהובלת צוות בינלאומי 

ללא השקעה, עבודה מהבית בזמן ובמקום שנוח לכם,

במגוון שפות: עברית, אנגלית, ספרדית, רוסית.  

לפרטים פנו אל האדם שהפנה אתכם לעמוד זה

מפיצים עצמאים של ARIIX

שימו לב: כל הנאמר באתר זה הוא אוסף של דעות אישיות, אין בנאמר כאן המלצה רפואית, בכל מקרה יש להתייעץ עם רופה ולהישמע להוראות משרד הבריאות

לתשומת לבכם: אתר זה הוקם ע"י מפיצים עצמאיים למען מפיצים עצמאיים, במידה ויש הבדל בין המידע או המחירים המופיעים באתר זה לבין המידע המופיע באתר הרשמי של חברת ARIIX המופיע באתר חברת ARIIX הוא הקובע. טל"ח, כל הזכויות שמורות © ליוצרים