סדנת אפקט הפרפר

תוכנית אימון לחרות עוצמה שפע ואהבה

יומיים וחצי של אימון חוויתי, עוצמתי ומשנה חיים

אפקט הפרפר, שינוי קטן עושה הבדל ענק / אדוורד לורנץ

לשוב ולתפוס פיקוד על ספינת החיים שלך, 

לשוב ולהיות היוצר, המוביל והמאסטר הבלעדי על מציאות החיים שלך.

האימון משלב הרצאות, תהליכים דינמים ומוסיקה היוצרים יחד תהליך אפקטיבי ומשמעותי.

  • סדנה חוויתית מלאה בהנאה והעצמה.

  • כל משתתף זוכה לאפשרות לעבודה אישית.

  • שמירה קפדנית על פרטיות המשתתפים.

הסדנה היא תהליך רב עוצמה לכל אדם המחוייב לחיים של צמיחה ואהבה

משתתפי הסדנה הקודמת מספרים

בני בן דור

חברים קוראים לי בני בעבר ההיתי אדם ללא הקשבה לאחר, סגור בחיים שלי עברתי סדנא אצל יאיר מיום שיצאתי מהחדר לאחר הסדנא אני היום אבא יותר טוב איש עם הקשבה בזמנו חיי הנשואים שלי היו מפורשים הסדנה נתנה לי להיות בעל הרבה יותר טוב חברים בפה מלא סדנה משנה חיים ממליץ לכול אחד ולכול זוג נשוי​.

דליה לוי

כמי שחיה מתוך מודעות כבר שנים רבות ומשתתפת בסדנאות רבות, רוצה לציין שסדנת אפקט הפרפר היתה ללא ספק המשמעותית והעוצמתית ביותר בחיי. שלושה ימים מטורפים מהולים בצחוק בכי, שמחה ובעיקר בהמון למידה. למדתי להיות "האדם הכי טוב לעצמי" במהלך הסדנה גיליתי שלחיות מתוך עוצמה אהבה ללא ויתור על האני שבי זה הכל עניין של בחירה. למדתי שלפעמים שינוי של מילה אחת יכולה לחולל שינוי ענק בחיי. קיבלתי את הכח פשוט להיות לחלום חלומות ולהגשים אותם. מודה על הזכות וממליצה לכל אחד ואחת בכל גיל זוהי ללא ספק מתנה לחיים.

וויקטורין דהן

את סדנת אפקט הפרפר עברתי לפני 12 שנים בערך ומאז כל פעם שיש סדנה אני שולחת אליה את כל מי שאני אוהבת כי: הסדנה הזו שינתה את חיי. בזכות הסדנה הזו חיי האישיים ישתנו לטובה ומצבי הכלכלי גם, מצאתי זוגיות מופלאה ונעשיתי אדם חופשי עם יכולת אמיתית להתגבר על כל אתגר לכן בכל פעם שיש סדנה אני הממליצה הראשית , ובכל פעם אני מגיעה לתמוך וללמוד עוד ועוד אם אתם רוצים ליצור עולם טוב יותר הרשו לעצמכם להיכנס פנימה אל תוך נפשכם וזה מה שקורה בסדנה , אתם מוזמנים להתקשר אליי לכל מידע

חנה שוסטר

מזה 35 שנה השתתפתי בעשרות סדנאות בארץ ובעולם עם גדולי המאמנים כמו בוב פרוקטור מהספר ״הסוד״, אריק וורי ועוד , סדנת אפקט הפרפר נוגעת בבבטן הרכה, מורידה אסימונים ללא הפסקה, מביאה אותך להבנה שהכל אפשרי, יכולתו של יאיר לפגוע בדיוק בנקודה היא יחודית ומדויקת ומאפשרת לכל אחד מהמשתתפים לעשות את השינוי  המיוחל. ממליצה בחום זו מתנה שכל אחד חייב לעצמו.

מנחה הסדנה: יאיר בר לב

מנחה הסדנה, הוא זה שיצר אותה לפני כ 14 שנה. מאמן אונטולוגי, אינטגרטיבי, מבכירי המאמנים בישראל, מוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל

מאמנת מובילה: רוסליה חפץ

רוסליה חפץ מאמנת מקצועית, מוסמכת לשכת המאמנים, מתמחה בתהליכים להתפתחות אישית לקבוצות וליחידים. מנחה בכירה לתכנים ולסדנאות של "אפקט הפרפר"

אחריות מוחלטת לשביעות רצון

אם השתתפתם בכל הסדנה, ובסיומה אינכם מרוצים יוחזר לכם 100% מכספכם ללא תנאי

סדנת אפקט הפרפר הקרובה

תתקיים באולם הסדנאות (חדר 7) בגבעת חביבה

יום ד' 11/09/2019 התכנסות: 16:00

הסדנה מתחילה ב: 17:00 בדיוק עד 24:00 + 

יום ה' 12/09/2019 התחלה: 10:00 עד 24:00 +

יום ו'  13/09/2019 התחלה09:00 עד 13:00

יום ה'  26/09/2019 מפגש מסכם לסדנה

התכנסות:  17:30 התחלה: 18:00 עד 22:00 

מחיר מיוחד למשלמים ביולי 2019

מחיר למשתתף: 390 ₪ 

מחיר לשני בני זוג בזוגיות חיים: 580 ₪

כל משתתף בסדנה משלם כולל חברי צוות