צרו קשר
התכנית היחידה להכשרת מאמנים הוליסטיי

החלטה מעצבת חיים

ההחלטה ללמוד אימון, Coaching (קואצ'ינג), ולהפוך ולהיות מאמן, היא החלטה מעצבת חיים. תכנית הכשרת מאמנים איכותית תכין אותך להיות מאמן מקצועי בעידן המודרני ותשפיע על האדם שהנך בשלל מרחבי החיים: ביטחון ודימוי עצמי, מערכות יחסים, הגשמה ומימוש עצמי, הצלחה ופריצה מקצועית, שפע ורווחה כלכלית ותחומים רבים נוספים. התכנית הכשרת מאמנים של "אפקט הפרפר" היא לא רק תכנית לימודים, זהו תהליך משנה ומעצב חיים!

מה זה אימון בשיטת אפקט הפרפר?

 

מה זה בכלל אימון (קואצ'ינג)?

עולם האימון האישי והקבוצתי תופס תאוצה במהירות, משפיע ונוכח בכל מרחבי החיים האישיים והעסקיים. במהותו אימון הוא תהליך המסייע לבני אדם להגשים חלומות ולממש מטרות ויעדים בשלל תחומי החיים. לכולנו יש חלומות ומטרות בחיים, זו הסיבה שיותר ויותר בני אדם נעזרים במאמן אישי על מנת לצמוח ולעלות לשלב הבא בחייהם. יחד עם זה מסתבר שתוצאות והישגיים חומריים הם רק צד אחד בחיים, בכולנו נוכחים גם צד הרגשי, הרוחני והגופני המבקשים גם הם את המרחב להתבטא ולהתגלות. אימון בשיטת "אפקט הפרפר" נוגע בכלל התחומים של ההוויה האנושית.

מה הוא עיקרון אפקט הפרפר?

המושג "אפקט הפרפר" לקוח מתוך תורת הכאוס, שהיא ענף צעיר בעולם הפיסיקה המודרנית את המושג הגה בפעם הראשונה בשנת 1963 פיסיקאי מטאורולוג בשם אדוורד לורנץ, שזיהה תופעה מתמטית הקובעת שבמערכות מורכבות די בשינוי קטן בתחילת התהליך על מנת לצור הבדל עצום בעומק התהליך. הוא גם זה שהגה את הדימוי המופלא "אפקט הפרפר" הקובע כי "משק כנפי פרפר בצידו האחד של העולם הוא זה שיוצר את סופת הטורנדו בצידו השני" התפיסה מהפכנית זו מדגישה את העובדה כי כל מה שנדרש הוא רק שינוי קטן על מנת לצור הבדל משמעותי במציאות החיים. 

מה הוא אימון בשיטת אפקט הפרפר?

מודל האימון "אפקט הפרפר" נוצר לראשונה בשנת 2004 על ידי צוות מורים ומאמנים ממגוון עולמות ידע, מודל ייחודי זה רואה באדם יצירה רב ממדית הפועל בהרמוניה בשלושת הממדים של ההוויה האנושית, גוף, נפש ותודעה (Body | Mind | Spirit). מודל אימון ייחודי זה משלב מגוון רחב של כלים ומיומנויות מעולם האימון הקונבנציונלי האישי והעסקי, לצד כלים רבי עצמה מעולמות הטיפול וההתפתחות האישית. תהליך האימון מסייע לנו לעצב מחדש את תת התודעה ואת הזיכרון התאי כך שיתאימו במדויק למטרות החיים שלנו ויאפשר לנו לנוע להגשמה, בהירים, חדים וממוקדים.

על החיבור המופלא

רציונלי | אמוציונלי 

מודל האימון "אפקט הפרפר" פועל בחיבור בין שני חלקי המוח והתודעה האנושית. המוח האנושי מורכב משתי אונות, מחד האונה השמאלית, אחראית בעיקר על התפקוד המודע שמשמעותו: לוגי, הגיוני, עובדות, נתונים, פרטים, סדר וארגון מאידך האונה הימנית, אחראית בעיקר על תת המודע האנושי כלומר: תחושות, רגשות, חוויות, דמיון, יצירתיות ואינטואיציה.

בעוד שמרבית עולם האימון פועל ומשפיע בעיקר על הצד המודע, הלוגי וההגיוני בתפקוד האנושי, מודל האימון "אפקט הפרפר" רואה את שני חלקי התודעה האנושית ושואף להרמוניה בין שתי האונות. מחד אנחנו לומדים את ההיגיון שמאחורי הדברים בכדי להבינם, מאידך אנחנו עוברים מסע רגשי חוויתי כדי לצור טרנספורמציה אמיתית ועמוקה. מודל האימון "אפקט הפרפר" משלב מגוון רחב של כלים ומיומנויות מעולם האימון הקונבנציונלי עם כלים רבי עצמה מעולם האימון החוויתי.

לפרטים והרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

התכנית להכשרת מאמנים במודל "אפקט הפרפר"

מטרת התכנית: להכשיר מאמנים לאימון אישי או קבוצתי על פי מודל האימון של "אפקט הפרפר".

על מנת להיות מאמן איכותי, במקביל ללימודים וההכשרה המקצועית עוברים המשתתפים חווית אימון אישי מעצבת חיים. תכנית הכשרת המאמנים של "אפקט הפרפר" מעוצבת, ראשית כמסע מרתק ורב עצמה של הגשמה אישית, במקביל תהליך מקצועי המכשיר את המשתתף להיות מאמן אונטולוגי עם סט כלים מהשורה הראשונה בעולם האימון בישראל ובעולם. בבית הספר לאימון של "אפקט הפרפר" יצרנו עבורכם את תכנית הכשרת המאמנים החוויתית, המלאה והמקיפה בישראל הן במגוון הנושאים הן בעומק הלימודים.

התכנים הנלמדים בתכנית

התכנית להכשרת מאמנים של "אפקט הפרפר" היא תכנית הכשרת המאמנים המקיפה והעמוקה בישראל, במהלך הקורס לומדים הסטודנטים מגוון רחב של גישות ומיומנויות. התכנית שואבת מעולמות תוכן רחבים כמו: פילוספיה, פסיכולוגיה החיובית, עולם העסקים, פיסיקה מודרנית, אומנות המנהיגות ותורות רוחניות שונות, כגון זן, אושו ועוד...

מגוון רחב של כלים באימון 

 • דמיון מודרך וגלי אלפא

 • אימון באמצעות כלים מעולם ה NLP

 • מדיטציה שקטה (מיינדפולנס) באימון

 • מדיטציות דינמיות באימון (AUM)

 • תנועה משחק וריקוד ככלי אימון והעצמה

 • מעגלי אנרגיה אנושית

 • הליכת מלאכים ככלי אימון

 • אימון באמצעות כתיבה יוצרת

 • ציור, צבע ויצירה בחדר האימון

 • אימון ע"פ עקרונות כוח המשיכה

גישות באימון 

 • אינטרקציות, אומנות שאלת השאלות

 • יסודות האימון הקלאסי קונבנציונלי

 • יסודות הפסיכולוגיה החיובית

 • אימון אונטולוגיה קלאסית יישומית

 • אימון אישי להגשמה עצמית

 • תהליכי התפתחות רוחנית מכוונת תוצאות

 • אימון מערכות יחסים אישיות ומקצועיות

 • תהליכי הטמעת שינוי דפוסים והרגלים

 • מיומנויות הרצאה ועמידה מול קהל

 • הנחיית קבוצות וסדנאות אימון

מבנה התכנית

 

חלק ראשון: "סדנת אפקט הפרפר"

סדנת "אפקט הפרפר" היא תהליך מרתון אימון חוויתי רב עצמה. מטרת הסדנה היא לצור עבור המשתתף חווית אימון ליצירת פריצת דרך אישית ומקצועית בשלל תחומי החיים. הסדנה משלבת אימון אישי בקבוצה עם תהליכים חווייתים המאפשרים למשתתף הבחנות ופריצות דרך. למעשה מדובר בסדנת העצמה הנמשכת יומיים וחצי, בסיומה ראשי המשתתף לעבור לשלב הבא ולהשתלב בתכנית הכשרת המאמנים. הסדנה עומדת גם בפני עצמה ומיועדת לכל אדם הבוחר ליצור פריצת דרך אישית או מקצועית בחייו גם אם אינו רואה את עצמו כמאמן בהמשך הדרך. מבנה הסדנה: היום הראשון: 10:00 - 24:00 | היום השני: 10:00 - 24:00 | סה"כ שעות הסדנה: 26 שעות כ 35 שעות לימוד ואימון אישי.

100% אחריות לתוצאות

אם השתתפת בכל הסדנה ואינך מרוצה יוחזר לך כספך ללא תנאי (תוך 48 שעות מסיום הסדנה)

חלק שני: קורס הכשרת מאמנים

מטרת החלק השני היא להכשיר את התלמיד להיות מאמן מוסמך תוך הבנה עמוקה של עולם האימון האישי, העסקי, והקבוצתי. בקורס ההכשרה נלמד לעומק את יסודות אימון, כלים אפקטיביים לצמיחה ופריצת דרך, נעבור דרך עולם האינטרקציות, אומנות שאלת השאלות וננוע דרך תהליך האימון חוויתי בשילוב של תנועה, עבודה עם מוסיקה, דמיון מודרך, מדיטציות שקטות ומדיטציות דינמיות ושימוש בסט כלים חווייתיים. מבנה תכנית ההכשרה: 20 מפגשים בני 7 ש"ל. סה"כ: 140 שעות לימוד.

אפס אפשרות פרישה התכנית להכשרת מאמנים בשיטת "אפקט הפרפר" היא תהליך אימון אישי בקבוצה מאתגר ומעמת המתרחש הרחק מחוץ לאזור הנינוחות של המשתתף ומכוון ליצירת טרנספורמציה רב ממדית, ולכן אנחנו לא מאפשרים פרישה לאחר תחילת התהליך, במידה והתחלתם את התהליך אתם מתחייבים לסיים אותו עד תומו, ולכן אין החזר כספי לפורשים במהלך התהליך.

סדנאות העשרה חוויתיות

צוות ארגון "אפקט הפרפר" עורך במהלך השנה סדנאות העצמה ואימון חוויתי נוספות במגוון תחומים: סדנת אום, סדנת זוגיות ואהבה, סדנת ריקוד חופשי, סדנת הקמת עסק עצמאי ועוד... הסדנאות פתוחות לקהל הרחב בתשלום. במהלך תקופת הלימודים יוזמנו התלמידים בתכנית להשתתף בסדנאות העשרה חווייתיות אלו במחיר סמלי. כמו כן, בוגרי סדנת "אפקט הפרפר" הלומדים בקורס יוזמנו להשתתף בסדנאות "אפקט הפרפר" פעם נוספת במסגרת הלימודים ללא תשלום נוסף. מתי הסדנאות? פרטים על תוכן הסדנאות העשרה לוח זמנים יתפרסמו במהלך התכנית.

חלק שלישי: הסמכת מאמנים

מטרת החלק השלישי היא להכשיר את הסטודנט להתחיל לאמן באופן עצמאי תוך כדי עבודה בשטח עם מתאמנים בפועל, תחת הדרכה וליווי של מדריך מאמנים, סופרוויזר מוסמך. התכנית להסמכת מאמנים של "אפקט הפרפר" מבוססת על דרישות ההסמכה לשכת המאמנים בישראל. בית הספר להכשרת מאמנים של אפקט הפרפר מצוי בעיצומו של תהליך ההכרה כבית ספר מוכר על ידי לשכת המאמנים.

דרישות ההסמכה של לשכת המאמנים

 

לשכת המאמנים בישראל מהווה כיום את הגורם המשמעותי בישראל לעמידה באיכות תכניות ההכשרה וההסמכה לבתי ספר לאימון, הסמכת דרגות למאמנים והסמכת מדריכי מאמנים, הלשכה פועלת לחיזוק מקצוע האימון בישראל.   

דרישות ההסמכה של לשכת המאמנים

קורס מאמנים בסיסי: תלמיד בית ספר לאימון נדרש להשתתף בקורס בסיסי להכשרת מאמנים מעל 175 ש"ל על ידי בית ספר מוכר על ידי לשכת המאמנים. 

אימון אישי: סטודנט בבית ספר לאימון נדרש לעבור תהליך אימון אישי בן לפחות 10 מפגשים בעצמו עם מאמן מנוסה מוסמך לשכת המאמנים. התהליך צריך להתחיל לאחר תחילת הקורס הבסיסי ולהסתיים לפני שהסתיימו 70% מהקורס. אנחנו צוות המאמנים של "אפקט הפרפר" נספק לסטודנטים רשימה של מאמנים מנוסים בכל מקרה הבחירה על פי שיקול דעתו של הסטודנט. התשלום עבור חלק זה משולם ישירות למאמן.

צבירה של 100 שעות ניסיון באימון אישי או קבוצתי תחת הדרכה: סטודנט שסיים 75% מהקורס הבסיסי רשאי להתחיל לאמן תחת הדרכה. על מנת להשלים את ההסמכה נדרש הסטודנט לצבור 100 שעות אימון תחת הדרכה עם 6 עד 10 מתאמנים שונים או צבירה של שעות ניסיון באימון קבוצתי וזאת תחת הדרכה של מדריך מאמנים מוסמך על ידי לשכת המאמנים בישראל.

הדרכה אישית: סטודנט המתחיל לאמן את המתאמן הראשון שלו בסדרה בת 10 מפגשים (שעה כל מפגש) מחויב לסדרה בת 8 מפגשי הדרכה עם מדריך מאמנים מוסמך לשכת המאמנים. התשלום עבור חלק זה יתבצע ישירות למדריך.

הדרכה קבוצתית: ההדרכה תתבצע בסדרה בת 16 מפגשים, בת 2 ש"ל כל מפגש, אחת לשבועיים, בקבוצות בנות עד 6 משתתפים בקבוצה, תוך כדי שהסטודנט מאמן מתאמנים בתהליכי אימון תחת הדרכה, הקבוצות יבנו על פי מסלול ההתמחות של הסטודנט. 

דרישת גיל: על גיל המינימום לקבלת הסמכה על ידי לשכת המאמנים במסלול הירוק הוא גיל 28 תלמיד מתחת לגיל זה נדרש אישור מיוחד של וועדת חריגים של לשכת המאמנים

בחינות ועבודות לצורך ההסמכה 

לצורך השלמת ההסמכה נדרש הסטודנט לעבור שלוש בחינות ולהגשה של שתי עבודות.

בחינה תאורטית: הבחינה על הידע התאורטי ומודל האימון שנלמדו במהלך הקורס הבסיסי.  

בחינה מעשית: הבחינה על תהליך אימון מעשי בפועל של הסטודנט בקורס. 

בחינת אתיקה מקצועית: הבחינה על עקרונות האתיקה המקצועית על פי דרישות לשכת המאמנים.

עבודות סיכום קורס: במהלך הקורס נדרש הסטודנט להגשה של שתי עבודות סיכום בתחומים שונים.

על הסטודנט להשלים את כל דרישות ההסמכה תוך מקסימום שנתיים מסיום תכנית ההכשרה הבסיסית.

חריגה מדרישות ההסמכה אפשרית רק באישור מיוחד של וועדת חריגים 

הדור הבא של עולם האימון

עולם התעסוקה משתנה במהירות, מקצועות רבים נעלמים מהעולם והופכים לנחלת העבר, מקצועות חדשים מופיעים ומתפתחים. בעידן של שינויים מואצים העולם זקוק למאמנים טובים בעלי הבנה עמוקה בכל ממדי ההוויה האנושית. עבודה המשלבת תודעה, גוף ונפש. התכנית להכשרת מאמנים של "אפקט הפרפר" מביאה את התלמיד לחיבור מדויק אל עומק ההוויה האנושית. במהלך הקורס עוברים הסטודנטים תהליך התפתחות אישית עמוק ורב עצמה המסייע לגבש את רוח המאמן, במקביל ללמידה והתנסות במגוון רחב של גישות ומיומנויות המהווים יחד את עולם האימון האונטולוגי חוויתי.

צוות התכנית

 

לפרטים והרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוסליה חפץ

מאמנת מקצועית, ראש מנהל תלמידים

רוסליה חפץ, מאמנת בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת לשכת המאמנים, מתמחה בתהליכים להתפתחות אישית לקבוצות וליחידים.

מנחה בכירה לתכנים ולסדנאות של "אפקט הפרפר" 

רוסליה משמשת בתכנית כמורה לתכנים של "אפקט הפרפר" אימון אונטולוגי, ואימון קלאסי ומשמשת כיחידת קשר הצוות לתלמידים.

יאיר בר לב

מאמן ראשי

יאיר בר לב, מאמן בכיר ומדריך מאמנים מוסמך לשכת המאמנים, מוותיקי עולם האימון בישראל, למעלה מ 20 שנות ניסיון באימון.

יאיר משמש כמאמן הראשי בתכנית, ואחראי להובלת הקורס בכל הנוגע לתכנים ותהליכים.

מפתח מודל האימון "אפקט הפרפר" חוויתי אישי וקבוצתי, מנחה סדנאות להתפתחות אישית והצלחה בכל רחבי העולם, כותב ויוצר.

לפרטים והרשמה מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

תלמידים מספרים

10687388_10152684541453609_2929747384786110423_o.jpg

קרן אטיאס

מנחם מסלוש

יהודית הירש

תודות לאנשים טובים, התגלגלה עבורי הזדמנות יוצאת דופן והצטרפתי לקורס הכשרת מאמנים בהנחייתו של יאיר בר לב. זו הייתה למידה והעשרה נוספת עבורי כמאמנת מוסמכת. מעבר לתכנים החכמים ומעוררי ההשראה שפרס בפנינו יאיר היקר ולכלים המקצועיים העוצמתים הנוספים שקיבלנו ממנו בגישה האונטולוגית, זכיתי באופן אישי למפגשים שבועיים מרתקים של הארות ותובנות חיים, חיזוק פנימי, עיצוב ודיוק הדרך האישית וכך גם המקצועית שלי. אני יכולה לומר שכמאמנת זכיתי לקבל זווית ראיה נוספת, רחבה, עמוקה ומשמעותית שביססה ויצרה לי פריצת דרך תודעתית שמהווה עבורי היום מעין מצפן שמכוון אותי ומאיר לי את הדרך הפשוטה אך המדויקת לחיים מלאים, נינוחים ומאושרים. היום, בקליניקה שלי, כל הטוב הזה משתלב בפעילות המקצועית שלי ועובר הלאה הלכה למעשה ומניב תוצאות עוצמתיות, מרגשות ומשמחות.

https://www.facebook.com/keren.atiasbublil

פרח שמש ידיד

עברתי השנה חוויה מדהימה למדתי אצל  יאיר בר לב  המאמן  המקצועי עם לב גדול  ומסירות לתהליך ולתלמידים. בשנה הזאת למדתי להקשיב לעצמי, למדתי מה זה אחריות, ומעורבות, ובעיקר למדתי  שכל מה שאני  רוצה הכל תלוי  אך ורק בי, יאיר יודע  להוביל  תהליכים  רגשיים  ומעשיים, לכל תלמיד יש לו  כישרון  לגעת, לשאול, ולשקף את  העובדות הקימות, בתכל"ס יאיר בר לב הוא אלוף השאלות. התשובות אצל המתאמן  זה ידוע. יאיר יודע  ללחוץ על הכפתור הנכון בטאקט  מדהים. ממליצה  בחום  על יאיר  ועל הקורס המדהים שלו, קורס למאמנים  מתקדמים.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013357687408

31162311_621205681547637_8920557570968518656_n.jpg

בני בן דור

ממליץ להירשם מהר כי אצלי 2 האונות פועלית טוב בזכות יאיר ומי שזכה בזה זה קודם אני ואחר כך הסובבים אותי למשל הילדים שלי מודים ליאיר כול יום כמו האנשים שהולכים כול בוקר לבית הכנסת ומתפללים את השנוי שלי באונות עשיתי גם כלכלית וגם שנוי גישה לעולם מה שנישאר זה להגיד תודה על המתנה של החיים וזה לך יאיר

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009746324407

קורס משנה חיים. החיבור של שני הקאוצ'רים הללו מסלק ממני את השאלה מהו הקורס הבא שאני הולך להירשם אליו. את קורס המאמנים של יאיר בר לב סיימתי  בתחילת 2018, אז למה לעבור אותו שוב? מפני שכשלא לומדים מתחילים לנבול. וכשמפסיקים לחלום מתים. יאיר עם אפקט הפרפר שיצר ,בחיבור נדיר עם רוסליה, מאמנת מעולה ואכפתית מכורה להצלחות ולפריצות דרך של  מתאמנים, לא מותיר ספק, כל אחד ואחת חייבים את ההכשרה היקרה הזו לעתידו למשפחתו ולעתיד ילדיו. מומלץ בחום רב, מנחם מסלוש

https://www.facebook.com/mmasloosh

26224_1439433428852_6386716_n.jpg

ורד ניסן

אלהים שלח לי שליח שהציל את חיי, יאיר בר לב  מאמן בחסד יוצר ומייסד של סדנת אפקט הפרפר. סדנת אפקט הפרפר זו סדנה ששינתה את חיי מהקצה אל הקצה בתוך שלושה ימים רצופים. זו בפירוש סדנה משנת חיים! מחיים שלאחר אובדן  יקיריי, כאב, צער עמוק ,אובדן דרך דיכאון קשה וחוסר רצון להמשיך לחיות יאיר אימן אותי בעזרת דימיון מודרך ועוצמתי אימון רב ערך שנתן לי את הכח לחזור לעצמי ולהיות שוב ורד החיונית המנהיגה הנחושה האוהבת את עצמה הנאהבת על כולם השמחה המאושרת המוקירת תודה הכריזמטית המובילה העוצמתית המצליחה המגשימת חלומות המנצחת!!! זוהי תחושה אלוהית שאי אפשר להסביר איזה שינוי יכול להתחולל בשלושה ימים מטורפים מלווים בשמחה בעצב בבכי בצחוק בקבוצת מתאמנים שלכל אחד סיפור חיים משלו במאמן יוצא דופן בעוצמתו ובהשפעתו הרבה והעוצמתית על כל מתאמן ומתאמן. היו לי חיים שלפני הסדנה והיום יש לי חיים של אחריי הסדנה . השתתפתי לאחר מכן בעוד שש סדנאות של אפקט הפרפר ובכל פעם קיבלתי עוד ועוד כלים לחיים של עוצמה שמחה אושר נתינה אהבה שפע וחירות מכל מחשבות שליליות ובאותן סדנאות הייתי גם חלק מהצוות. אני ממליצה לכל מי שאוהב את עצמו להעניק לעצמו את המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיי סדנת אפקט הפרפר והיכרות עם המאמן מספר אחת יאיר בר לב והמאמנת המדהימה עם העוצמות וההומור ההורס רוסלייה חפץ. אני קיבלתי את חיי במתנה, אני מוקירה לעצמי ואוהבת את עצמי עד כלות .

ורד ניסן ויינר

https://www.facebook.com/vered.nissan.9

מוטי בר

עברתי קורס מאמנים בהדרכה של יאיר בר לב. השם הכשרת מאמנים או קורס מאמנים, גורר מידית את השאלה: האם אני בכלל רוצה להיות מאמן?

ההשתתפות בקורס, זו חוויה ייחודית משנה חיים, שכל אדם יכול להעניק לעצמו !

המתנה הגדולה בקורס זה, היא הכרה של המשתתף את עצמו, יכולותיו, כישוריו, מגבלות, אמונות, ודפוסי חיים. המשתתף לומד, להגדיר את הרצונות  והשאיפות שלו בכל תחום חיים !

על השאלה כן או לא מאמן, אפשר להחליט בכל רגע בהמשך, אין צורך לקבוע זאת מראש, במיוחד לא כאשר איננו יודעים עדין במה דברים אמורים, לפני שהתחלנו את הקורס.

הקורס הוא עוצמתי מאוד בערך המוסף שמקבל הלומד. מקבלים תובנות לגבי חיים כל אחד ואחת לגבי החיים. בכלל החיים שלו בפרט.


מקבלים כלים, לשינוי תחומים שלא טוב לנו איתם בחיינו, ליווי ותמיכה להפוך את אותם תחומים, למשביעי רצון ומעלה בחיינו !

לומדים ומקבלים יכולת לבצע פריצות דרך, בכל תחום שהוא שאנו רוצים בו בחיינו.

ללמוד את הקורס, פרושו, לתת לעצמך מתנה יקרת ערך לחיים שלך !

לכל אחד, ובכל מצב, במיוחד לאלו ש"תקועים" בחיים שלהם עם תחום כלשהו שבו אין תזוזה חרוצים לעשות/לבצע שינוי לטובה

https://www.facebook.com/profile.php?id=100025129980306

כאחת שעוסקת בהתפתחות אישית וחייה מתוך מודעות כבר שנים רבות, אני חייבת לציין שאחת מנקודות המפנה המשמעותיים ביותר בחיי, היתה ללא ספק נוכחותי בסדנת אפקט הפרפר בהדרכתו של המאמן יאיר בר לב. התפתחות אישית היא תהליך (שלעולם איננו מסתיים) שבו אנו מגלים מי אנחנו באמת: אנו היוצרים של כל מציאות חיינו. אבל הידע הזה איננו בא מעצמו, צריך מישהו בעל ידע, מלווה מקצועי שיודע מה שהוא עושה שיעביר אותנו את התהליך בביטחון. 

סדנת אפקט הפרפר הייתה עבורי עוצמתית ביותר, ובסיומה נשאר לי טעם של עוד. ואכן נוכחתי בה הרבה מאוד פעמים ותמיד נשארתי נפעמת לנוכח הדברים שנתגלו לי על עצמי במהלכה. גיליתי שלחיות מתוך עצמה פנימית, מתוך אהבה וללא ויתור על מי שאני באמת, היא בחירה. וזאת תחושה של אושר והקלה שאי אפשר להסבירה אלא אם כן עברת את הסדנה. אך לא רק אני חוויתי זאת. כולנו חווינו זאת. כל מי שנוכח בסדנה הזאת יצא נפעם. יאיר בר לב, מאמן בחסד שלעולם יישאר בליבי כאחד שיצר שינוי מהותי בחיי. תודה רבה לך יאיר, על אהבתך, האכפתיות שלך ועל הכילים שרכשתי בסדנה שלך.

באהבה

יהודית הירש

https://www.facebook.com/judith.hirsch.14

רביע עמרנה

החלטה גורלית ומשנה חיים. ההחלטה של ללמוד להיות מאמן אצל יאיר בר לב היא החלטה גורלית משנה חיים ועוד תעצב לי את העתיד. עברתי אין ספור פריצות דרך בעזרת ההכוונה והסביבה החמה והתומכת.

רביע עמרנה

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006034871116

מגי מור מיכאלי

אתמול הסתיימה לה הכשרת מאמנים בבית הספר לאימון אונטולוגי אפקט הפרפר, וקיבלתי רשמית תעודת "מאמנת אישית אונטולוגית אינטואיטיבית". ההכשרה הזו היא אחת המתנות המדהימות, מרגשות ומעצימות שזכיתי לעבור בחיי יחד עם המנטור המופלא והמוכשר Yair Bar Lev, ויחד עם קבוצה של אנשים מופלאים לא פחות שעברו וחוו איתי את המסע הזה. מסע שבעיניי כל אחד חייב לעבור, לאו דווקא כדי להיות מאמן כמקצוע, אלא קודם כל כמתנה לעצמך! מתנה שפשוט גרמה לי להחליף משקפיים (תרתי משמע😉) שיפרה היחסים שלי עם עצמי, עם זוגי וכמובן עם הילדים. כי אתה לא יכול להעביר אנשים תהליכים עוצמתיים להוביל אותם ולהיות מצפן עבורם לפני שאתה עברת וחווית זאת בעצמך !!

אז יאיר היקר תודה על תקופה מדהימה בה למדתי, גדלתי, צמחתי, למדתי להכיר את המתנה שאני ולהביא אותה לעולם !!! תודה גם לחברים שלי למסע, על השיתופים והדילמות האישיות והאינטימיות שחלקתם איתנו בשיעורים.

וכמובן תודה ענקית למתאמנים שלי, שגם דרכם אני לומדת מה שאני כותבת עליו תמיד, כולנו שיקופים אחד של השני.. מכל מתאמן שהגיע אלי למדתי, אותגרתי וצמחתי שוב.

 

יאיר, זכיתי להיות תלמידה שלך ומאחלת לכולם לעבור את החוויה הזו גם ❤

https://www.facebook.com/megi.michaeli

שאלות ותשובות

 

שאלה: מה ההבדל בין אימון רגיל לאימון אפקט הפרפר?

עולם האימון השגרתי ממוקד בעיקרו בחלק המודע של התודעה האנושית: חזון, מטרות, יעדים, תכנית פעולה ו... קדימה הסתער... 

לגישה משימתית זו יתרונות רבים בכל הנוגע להגברת מאמצים ושיפור ביצועים, העניין הוא שפעמים רבות התשובה נמצאת במקום אחר ומה שמנהל את חיינו נמצא בחלק הסמוי של התודעה האנושית המכונה "תת המודע", מונחים כמו כמו אמונות מגבילות, תלות רגשית, גישה שלילית, פחד, ספק וחוסר אמון מרחיקים אותנו מהמטרות שלנו. האימון ההוליסטי מתקיים גם בצד הסמוי של התודעה האנושית ולכן מהווה את המפתח ליצירה של פריצת דרך בשלל המרחבים של החיים.

שאלה: באיזו תחומים מטפל מאמן אפקט הפרפר?

מאמן "אפקט הפרפר" מאמן בשלל תחומי החיים: המרחב האישי, כמו אהבה עצמית, ביטחון עצמי, קבלה עצמית, רגיעה, הכלה ושמחה. מרחב מערכות היחסים כמו: זוגיות, הורות, משפחה, יחסים חברתיים. מרחב ההגשמה: כמו: הגשמה עצמית, ביטוי עצמי, לימודים והתפתחות אישית. המרחב המקצועי כלכלי כמו: השגיות, אחריות כלכלית, יוזמה חופשית והעזה עסקית. למעשה כל מה שמעניין בני אדם ומשפיע על איכות החיים שלנוזה מרחב העבודה של המאמן ההוליסטי.

שאלה: איך אפשר לפגוש את המורים בקורס?

המורים שלנו הם מקרב המאמנים הטובים והמנוסים בישראל, מתוך בטחון שכך הדבר ועל מנת שתוכלו לרכוש ביטחון באיכות המקצועית של המורים שלנו אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בשעור הכרות, ולמעשה להשתלב בשעור אמיתי במסגרת לימודים של כיתה שכבר עובדת, לתאום הביקור שלכם בשעור הניסיון השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, אנחנו בטוחים ששעור הניסיון לבדו יהווה חוויה מעצבת חיים עבורכם.

שאלה: מי התלמידים בקורס מאמנים?

פרופיל התלמידים שלנו מגוון להפליא: גברים ונשים, צעירים בוגרים, חסרי השכלה ומשכילים, דתיים וחילוניים, יהודים וערבים, החוויה של ללמוד עם קבוצה אנושית מגוונת יוצר חווית אימון רב ממדית ומעצימה, אנחנו בטוחים גם אתם תמצאו את המקום האישי שלכם בקרב התלמידים שלנו, אנחנו רואים זכות גדולה להעביר את המסר המעצים של האימון ההוליסטי לכל מרחב האנושי בארץ ובעולם.

שאלה: האם אפשר להתפרס מאימון?

כמו בכל תחום הטובים והמעזים מנצחים, אנחנו מחויבים להכשיר אתכם להיות הטובים ביותר והמעזים ביותר בעולם האימון בכלל ובאימון הוליסטי בפרט, במהלך תקופת הסטאג' עוברים התלמידים סדרה של מפגשים באימון עסקי איך להפוך את עצמם לאנשי שיווק עצמי מקצוענים, ללמוד לשווק את עצמם בעולם העסקים להקים לעצמם קליניקת אימון אישי מצליחה. 

אם יש לכם שאלות נוספות שלחו ונשמח לענות 

סדנאות העצמה

 

התכנית להכשרת מאמנים של "אפקט הפרפר" משלבת סדנאות העשרה באימון אונטולוגי חוויתי, סדנה היא הזדמנות לחוות את האימון האונטולוגי חוויתי ככלי אפקטיבי ליצירת פריצות דרך בשלל תחומי החיים, השתתפות בסדנאות העצמה אינה חובה כחלק מקורס הכשרת המאמנים, יחד עם זה ההשתתפות בסדנאות אלו כמשתתף ו/או כתלמיד חיונית הן לעיצוב המקצוענות שלכם כמאמנים והן להצלחה העסקית שלכם בעולם האימון.

סדנת אפקט הפרפר

תהליך אימון אונטולוגי חווייתי רב עצמה ומשנה חיים. הסדנה המסייעת למשתתפים ליצור פריצות דרך בכל תחומי החיים, זוגיות, הורות, אהבה עצמית, הגשמה, העזה, עסקי, כלכלי, מקצועי ועוד. במהלך התכנית יוכלו הסטודנטים לקחת חלק בסדנה כמשתתפים ולאחר מכן כצוות ולהתאמן במגוון תפקידים, להזמין בני משפחה וחברים להתנסות בתהליך ולחוות את עולם האימון הוליסטי במלא עצמתו הלכה למעשה. 

מבנה הסדנה: יום ד' 16:00 עד 24:00  | יום ה' 09:00 עד 24:00  | יום ו'  09:00 עד 13:00 

סדנת זוגיות מאושרת

מהי היא אהבה זוגית רומנטית? איך בעולם של 8 מיליארד בני אדם גם אתם יכולים לאתר את הנפש התאומה? איך להפוך הכרות למערכת יחסים זוגית? איך לצור קרבה, חברות ואינטימיות? איך לתת ולקבל אכפתיות והקשבה? איך בונים ומשקמים אמון? איך להשאר צמודים ועדין לתת מרחב? מה עוד לא למדנו על מיניות בעידן המודרני? זוגיות היא אומנות האהבה, בפעולה. סדנת זוגיות מאושרת מיועדת גם לפנויים שמחפשים מערכת יחסים וגם לזוגות שרוצים לקחת את הקשר שלהם שלב נוסף במעלה הדרך. יומיים של לגלות את עצמנו מחדש.

מאמנים אותך להצלחה

קורס אימון להקמת עסק אימון מצליח. במהלך התכנית יוכלו התלמידים לבחור ולהשתתף בתכנית מיוחדת שתסייע להם להצליח בצעדים הראשונים כמאמנים. התכנית כוללת אימון הצלחה עסקי המשלב בתוכו ידע מקצועי רב בתחומים של מיתוג ושיווק עצמי בעידן הדיגיטאלי, עקרונות למכירה עצמית כמאמן הוליסטי עצמאי וכלים להקמה וניהול של עסק אימון עצמאי. מבנה התכנית: סדרה בת 6 מפגשים בני 4 ש"ל כל אחד

מחירים

 

סדנת אפקט הפרפר   מחיר רגיל: 900 ₪
מחיר מיוחד לתקופת הקורונה: לאורחים: 290 ₪ | להשתתפות בסדנת העמקה לצוות (בפעם השניה): 390 ₪     

על הסדנה: סדנת "אפקט הפרפר" היא תהליך חוויתי רב עצמה ליצירה של פריצות דרך בכל תחומי החיים ומהווה פתיחה יוצאת דופן לתכנית להכשרת מאמנים. מבנה הסדנה: היום הראשון 10:00 עד 24:00 היום השני: 10:00 עד 24:00  סה"כ הסדנה 34 שעות לימוד.

אחריות מלאה לשביעות רצון: אם השתתפתם בכל חלקי הסדנה ואינכם מרוצים, ותודיעו על כך תוך 48 שעות מסיום הסדנה יוחזר לכם כספכם ללא תנאי.

התכנית להכשרת מאמנים     מחיר רגיל: 7,900 ש"ח  מחיר מיוחד לתקופת הקורונה: 6,000 ₪

על התכנית: התכנית להכשרת מאמנים של ארגון "אפקט הפרפר" היא תכנית ההכשרה המלאה ומקיפה ביותר להכשרת מאמנים לאימון אונטולוגי חוויתי ומועברת על ידי צוות מורים בעלי ניסיון מבנה התכנית: 8 מפגשים פיסיים בני 12 שעות שעון (15 ש"ל) סה"כ 120 שעות לימוד | 8 מפגשים בזום בני 4 שעות שעון  

אפס אפשרות פרישה התכנית להכשרת מאמנים בשיטת "אפקט הפרפר" היא תהליך אימון אישי בקבוצה, מאתגר ומעמת, המתרחש הרחק מחוץ לאזור הנינוחות של המשתתף ומכוון ליצירת טרנספורמציה בשלל ממדי החיים, זו הסיבה אנחנו לא מאפשרים פרישה לאחר תחילת תהליך ההכשרה, במידה והתחלתם את התהליך אתם מתחייבים לסיים אותו עד תומו, ולכן אין החזר כספי לפורשים במהלך התהליך.

מיקומים ומועדים

קורס המאמנים הבא יפתח ב ספטמבר 2020 

התכנית להסמכת מאמנים

תכנית ההסמכה מבוססת על דרישות לשכת המאמנים

סופרוויזן קבוצתי 16 מפגשים     מחיר רגיל: 3,900 ש"ח  

על התהליך: מפגשי הסופרוויזן של ארגון "אפקט הפרפר" היא תהליך המלווה אותך בראשית דרכך כמאמן.

מבנה התהליך: תהליך הכולל 16 מפגשים קבוצתיים, שעתיים כל מפגש, בקבוצה קטנה עם סוופרויזר מוסמך לשכת המאמנים,

סופרוויזן אישי 8 מפגשים         מחיר רגיל: 1,900 ש"ח  

על הסופרווז'ן: הסופרוויזן של ארגון "אפקט הפרפר" היא תהליך המלווה אותך בראשית דרכך כמאמן בצעדים הראשונים להצלחה

מבנה האימון: תהליך הכולל 8 מפגשים אישיים, שעה כל מפגש, עם סופרויזר מוסמך לשכת המאמנים,

אימון אישי 10 מפגשים        מחיר רגיל: 1,900 ש"ח  

על הסדנה: התנסות באימון אישי היא התנסות מעצימה ותנאי בסיסי להסמכה על פי דרישות לשכת המאמנים.

מבנה האימון: תהליך הכולל 10 מפגשים אישיים, שעה כל מפגש, עם מאמן מנוסה מוסמך לשכת המאמנים,

הנחה 10% על נחישות ומחויבות 

אלו הרוכשים את כל חלקי התכנית מביעים בכך את המחויבות שלהם להשלמת התהליך ההכשרה

כמאמנים בשיטת אפקט הפרפר אנחנו מעניקים הנחה משמעותית בגובה 10% מהמחיר המלא

מדיניות הפרטיות שלנו

מאוד אכפת לנו מהפרטיות שלך, אנחנו מתחייבים להשתמש בפרטים שתמסור רק למטרה שהוגדרה באתר אינטרנט זה, להציע ולספק לך מידע בנוגע להשתתפות בקורסים וסדנאות להתפתחות אישית ותכנית להכשרת מאמנים, ושלא להעביר את הפרטים שלך לגורם שלישי.

להורדת תכנית ההכשרה בקובץ PDF לחצו על הסמל

לשאלות ופרטים נוספים שלחו הודעה בווצאפ

Thanks! Message sent.

Thanks! Message sent.

Thanks! Message sent.

Thanks! Message sent.