הצלחה

היא תוצאה של בחירה, מחויבות מוחלטת ולמידה מתמדת

מאמר: עולם התעסוקה לאן?

העתיד העסקי כלכלי של כולנו נמצא ביזמות ועסקים קטנים. מחקרים כלכלה מודרנית מעידים שבעתיד הקרוב מרבית מקומות העבודה לשכירים פשוט ייעלמו מהעולם. מרבית המקצועות מוכרים לנו כיום כמו, איש מכירות, קופאית, פקידה, מנהלת חשבונות, רואה חשבון, סוכן ביטוח, סוכן נסיעות... כל אלו נעלמים ממש בימים אלו מהעולם ומוחלפים על ידי מחשבים, מכונות ורובוטים. 

השם של התופעה הכלכלית חברתית הזו הוא המהפכה התעשייתית הרביעית והמשמעות שלה היא שהטכנולוגיה מחליפה בני האדם, כלומר מחשבים, מכונות, ורובוטים עתידים להחליף טבחים, קופאיות, פקידים, מנהלים, פועלי יצור, נהגים, ואפילו רופאים. מקצועות חופשיים כמו רו"ח, סוכן ביטוח, ואפילו עורך דין עתידים כמעט להיעלם מהעולם. המכונות יעשו, כל מה שמכונה יכולה לעשות היא עושה מהר יותר, טוב יותר וזול יותר מבני האדם.

על מנת להתפרנס ברווחה מעל דמי הקיום הבסיסי שיתכן שישולמו על ידי המדינה, ידרשו מרבית בני האדם לפתח את החוש היזמי הטמון בכל אחד מאתנו ולהקים לעצמם עסקים קטנים (או גדולים) המבוססים על יצירתיות, העזה וערך עצמי.

אם תבחנו את זה תגלו שהתופעה הזו כבר הגיעה אל הקופות בחניונים ובסופרמרקטים, הבנקים, ומפעלי היצור הגדולים, והיא מתפשטת בעולם במהירות שיא, למעשה העתיד כבר כאן ועכשיו ולכן עדיף לכולנו להתעורר להתחיל לפעול עכשיו וכמה שיותר מהר.

מרבית בני האדם לא חונכו ליזמות עסקית, מערכת החינוך הפורמלית אינה מעוצבת לעידן החדש והיא הכשירה אותנו וממשיכה להכשיר את ילדנו להיות שכירים טובים במערכת הכלכלית של אתמול, מושגים כמו: משמעת, ציות לסמכות, שינון, וציונים מבוססי ידע. בעוד שמה שבאמת נדרש בעולם של יזמות עסקים זה: יצירתיות, העזה, שיווק דיגיטלי, מכירות אוטומטיות, הבנה פיננסית עסקית ובעיקר את היכולת להמציא את עצמנו מחדש בעולם משתנה והזמן הטוב ביותר להתחיל לרכוש ולחזק מיומנויות חיוניות אלו הוא עכשיו, לרכוש את הידע וההבנה ולהתאמן ביצירה של הצלחה.

אימון להצלחה

הכלי שיעלה אותך על המסלול המהיר להצלחה

ליזמים ואנשי עסקים

אנחנו יוצאים למסע, המטרה שלנו היא להביא אותך להיות בעלים מאושר של עסק מרוויח ומצליח שמספק לך חוויה של הגשמה עצמית ועצמאות כלכלית, אז הכינו מחברת עבודה וכלי כתיבה, פנו לעצמכם חלון זמן מתאים, שבו בנוחות, הדקו את החגורות, אנחנו ממריאים.

כל מי שחווה פער בין מציאות החיים שלו להגשמת החלומות שלו כדאי לו שייקח מאמן... כל מי שחולם להגיע רחוק להגשים חלומות והשפיע, שייקח מאמן... כל מי שרוצה לרתום את רוח האדם ולשנות את העולם, שייקח מאמן...

סדרת אימון לקבוצה קטנה, התכנית בת 4 מפגשים בני 4 שעות לימוד כל מפגש שיעלו אותך על המסלול המהיר להצלחה אישית ועסקית 

אפקט הפרפר "אומנות ההצלחה" 4x4

  • אומנות ההצלחה

  • מי שמעז מנצח

  • כלים לתקשורת אפקטיבית

  • אימון אישי להצלחה

התכנית כוללת עוד 4 מפגשי לווי אישי ועסקי מתכנון ועד להצלחה

יאיר בר לב

איש עסקים, מאמן אישי ועסקי

בן 52, איש עסקים במגוון תחומים ומאמן מקצוען בראש ובנשמה.

מאמן בכיר ומדריך מאמנים מוסמך על ידי לשכת המאמנים בישראל. עוסק באימון אישי ועסקי כבר משנת 2000 זה כבר למעלה מ 18 שנים. 

מומחה בתהליכי יצירת מציאות אישית ועסקית מתוך הלא כלום, לשחרר חסמים ישנים, לברא מציאות חדשה, לצור את עצמנו מחדש, להעז ולנצח. מוטו מוביל: כל מה שאפשרי כבר נעשה, את הבלתי אפשרי נעשה אנחנו...

עינב חן נסומה

אשת עסקים, רואת חשבון בכירה, מאמנת אישית ועסקית

מרואת חשבון בכירה, בעלת משרד מוביל לראיית חשבון, דירקטורית במספר חברות ציבוריות, מכשירה תלמידי ראיית חשבון לבחינות הלשכה.

 

מוטו מוביל: כל מה שאפשרי כבר נעשה, את הבלתי אפשרי נעשה אנחנו...

בחר לך מאמן מתוך הצוות שלנו

בחר לך מאמן מתוך הצוות שלנו

יאיר בר לב

יאיר בר לב, מאמן בכיר ומדריך מאמנים מוסמך לשכת המאמנים, מוותיקי עולם האימון בישראל, למעלה מ 20 שנות ניסיון באימון. מפתח מודל האימון "אפקט הפרפר" חוויתי אישי וקבוצתי, מנחה סדנאות להתפתחות אישית והצלחה בכל רחבי העולם, כותב ויוצר.

מומחה בתהליכי יצירת מציאות אישית ועסקית מתוך הלא כלום, לשחרר חסמים ישנים, לברא מציאות חדשה, לצור את עצמנו מחדש, להעז ולנצח. מוטו מוביל: כל מה שאפשרי כבר נעשה, את הבלתי אפשרי נעשה אנחנו...

תהליכי אמון קצר מועד עד 6 מפגשים, מקרים מורכבים, שפתוחים לשינוי ולצמיחה

רוסליה חפץ

רוסליה חפץ, מאמנת בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת לשכת המאמנים, מתמחה בתהליכים להתפתחות אישית לקבוצות וליחידים. מנחה בכירה לתכנים ולסדנאות של "אפקט הפרפר" 

רוסליה משמשת בתכנית כמורה לתכנים של "אפקט הפרפר" אימון אונטולוגי, ואימון קלאסי ומשמשת כיחידת קשר הצוות לתלמידים.

עינב חן נסימוב, רו"ח

עינב חן נסומה בוגרת קורס מאמנים ומאמנת בשיטת "אפקט הפרפר" מזה עשר שנים, רואת חשבון בכירה, בעלת משרד מוביל לראיית חשבון, דירקטורית במספר חברות ציבוריות מכשירה תלמידי ראיית חשבון לבחינות הלשכה.

מאמנת בעלי עסקים להצלחה, ממפתחי מודל האימון לרואי חשבון, "איך לצור היום את הדו"ח הפיננסי של השנה הבאה"

עינב מלמדת בקורס חשיבה עסקית כלכלית בעידן המודרני דיגיטלי, הקמת עסקי עצמאי כמאמן בעולם עסקים המשתנה במהירות האור.

לפרטים והזמנת אימון אישי ועסקי השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות © אין להעתיק או לשכפל נתונים מאתר זה ללא אישור בכתב | טעות לעולם חוזרת | 

צוות הסדנה שומר לעצמו את הזכות לבטל ולשנות את פרטי הסדנאות, תכנים, מועדים ומחירים על פי שיקול דעתו הבלעדי

התחייבות לשמירה על פרטיות: גם אנחנו לא אוהבים ספאם ומתחייבים שלא להעביר את פרטיך לגורם שלישי או אחר.